Sizinle Büyüyoruz

Sizinle Büyüyoruz

Çağdaş Ahmet Turgut Kablo, bugün Türkiye’de ve Dünya’da çalışmak istediği/hedeflediği ne kadar yer ne kadar belge varsa hepsini alabiliyor. Standartların üzerindeki üretim kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile de birçok kalite belgesine sahiptir. Dünya çapındaki gelişmeleri de takip ederek kalitesini kanıtlamaya devam etmektedir.

Firma bünyesinde Ankara, İstanbul ve İzmir şubelerini ve Denizli Üretim Fabrikası’nı bulundurmaktadır. Bölgelere ayrılmış şubeleri ile müşterilerine en hızlı şekilde ulaşmaktadır. Şube sayısının fazla olmasının sebebi kaliteli hizmet, hızlı çözüm ve müşteri ile daha yakın iletişim kurabilmektir. Bu şekilde doğru hizmet verebilmek için de şube açmaya devam edilmesi planlanmaktadır.

Çağdaş Ahmet Turgut Kablo satışını yaptığı ürünleri geniş depo imkanlarıyla stoklamaktadır. Bu stoklar sayesinde müşterilerinin isteklerine en kısa zamanda yanıt vermektedir.

Kurumsal yapımız ile ilgili olarak gelecekteki planlarımızdan birisi bölgesel anlamda ofisler kurmaktır. Bu sayede verimi artırmak ve müşteri memnuniyetini artırmak amaçlanmaktadır.